Ustroń zimą czy latem?

twardy dysk
Dysk twardy w laptopie – jak zwiększyć przestrzeń dyskową?
29 kwietnia 2017
sklep z butami
Najtańsze buty w sieci
26 maja 2017

Ustroń zimą czy latem?

nocleg w tatrach

Niezależnie od pory roku, w której odwiedzasz Ustroń (miejscowość w Beskidzie Śląskim), nigdy nie będziesz narzekać tu na nudę. Na miejscu znajdziesz wiele atrakcji, które pozwolą zagospodarować czas wolny, zarówno w czasie dni cieplejszych, jak i w czasie zimy, gdy cały region pokryty jest grubą warstwą śniegu. Zaletą wypoczynku w tej miejscowości jest bogata baza noclegowa i rozbudowane zaplecze turystyczne. Noclegi w Ustroniu są stosunkowo tanie, zwłaszcza gdy wybierzesz nocleg w pensjonacie lub gdy zdecydujesz się na kwaterę prywatną. Nieco droższe są hotele, ośrodki wczasowe i SPA, które również oferuje noclegi. Ustroń to uzdrowisko, więc znajdziesz tu wiele miejsc, w których możesz zregenerować swoje ciało i umysł o każdej porze roku – wiosną, latem, jesienią i zimą. Możesz przyjechać tu samemu, z bliską Ci osobą lub z rodziną.

noclegi ustrońUstroń zimą

Infrastruktura narciarska regionu Beskidu Śląskiego stale się rozwija. Powstają nowe ośrodki narciarskie, stoki, wyciągi, wypożyczalnie sprzętu i wiele innych miejsc, dzięki którym pobyt w Ustroniu staje się coraz atrakcyjniejszy. Oczywiście przez cały rok, również zimą, możesz wynająć tu pokój lub apartament. Na miejscu funkcjonuje kilka hoteli i ośrodków wypoczynkowych, które oferują nieco lepsze warunki, jeśli chodzi o ofertę rekreacyjną i same noclegi. Jedną z lepszych i korzystnych ofert ma pensjonat http://www.milezowka.pl/pl. Ustroń ma status uzdrowiska, więc możesz przyjechać tu nie tylko na narty, ale także na wypoczynek. Lokalne SPA działa przez cały rok, jeśli zatem chcesz odświeżyć swoje ciało poddając się serii zabiegów odmładzających, regeneracyjnych, leczniczych lub relaksujących, możesz to zrobić nawet w szycie sezonu narciarskiego.

Ustroń latem

Malownicze położenie miejscowości sprawia, że Ustroń cieszy się dużym powodzeniem nie tylko w tracie sezonu zimowego, ale także latem. Ustroń to prawdziwy raj dla amatorów trekkingu, zwłaszcza dla tych osób, które preferują wędrówkę niezbyt wymagającymi szlakami pieszymi. Z miejscowości, w praktycznie każdym kierunku rozchodzą się liczne szlaki rowerowe i piesze, co pozwala zwiedzić cały region. Zaletą letniej oferty miejscowości są także dość tanie noclegi. Ustroń nie jest w stanie konkurować atrakcyjnością szlaków turystycznych z tatrzańskimi miejscowościami, zatem ceny noclegów w tym miejscu są odpowiednio niższe, również w środku sezonu wakacyjnego. Jeśli zatem chcesz wypocząć za skromniejsze pieniądze, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z wypoczynku w górach, letni pobyt w Ustroniu może być ciekawą alternatywą dla wypoczynku w Sudetach lub Tatrach.

Komentarze są wyłączone.