Projekt wnętrza biura podróży

Portfel skórzany czy z materiałów syntetycznych?
1 czerwca 2017
totolotek przez Internet
3 propozycje prezentów do 20 zł
12 czerwca 2017

Projekt wnętrza biura podróży

Projekt wnętrz

Jaki wpływ na sukces biura podróży ma jego wystrój? Od dawna psycholodzy mówią już o niezwykłym wpływie bodźców wizualnych na nastrój i decyzje człowieka. Odpowiednio dobrane obrazy i kolory potrafią wiele… dlatego coraz więcej osób prowadzących nawet niewielkie agencje podróży decyduje się na usługi profesjonalnego projektowania wnętrz.

Najważniejsze jest wnętrze

Dziś nie liczy się już tylko reprezentacyjna fasada budynku, również wnętrze musi być urządzone ze smakiem, z pomysłem, w stylu przyciągającym uwagę i budującym odpowiedni nastrój. Dobry projekt wnętrz uwzględnia też takie wykorzystanie przestrzeni, aby zmieścić w niej wszystkie potrzebne meble i elementy wyposażenia, nie uzyskując przy tym efektu zagracenia. Poza tym całość musi wyglądać estetycznie i zachęcająco, zwłaszcza, jeśli chodzi o wnętrza odwiedzane przez dużą liczbę ludzi. Projektowanie wnętrz firmowych nie jest usługą tak drogą jak mogłoby się wydawać, a efekt, jaki możemy uzyskać dzięki ingerencji odpowiednio przeszkolonej osoby, wart jest każdych pieniędzy, zwłaszcza, że dzięki niemu możemy liczyć na konkretne zyski.

Projekt wnętrz biura podróży

Projekt wnętrzCiekawym pomysłem dla osób prowadzących biura podróży, jest wprowadzenie do wystroju klimatu przenoszącego klienta do jego wymarzonych wakacji, lub odnoszących się do wspomnień minionych podróży. Tym łatwiej wywołać takie myśli, jeśli pobudza je przemawiający do wyobraźni obraz – najlepiej odpowiednio duży i kolorowy. Dobrym wyjściem jest więc naklejenie na ścianie gustownej fototapety przedstawiającej na przykład morze, plaże, palmy. Realistycznie i ładnie wykonane będą z pewnością wywoływać marzenia o przedstawionych tam krajobrazach – błękitnych lagunach, falach, jasnych piaskach tropikalnych plaż… Dodając do tego meble w pasujących kolorach, wygodne fotele, łagodne oświetlenie i odpowiednio dobrane dodatki, można uzyskać piękny efekt. Nawet w niewielkim biurze przemówi on do wyobraźni i spowoduje uczucie zrelaksowania. Taki niewinny psychologiczny trik może sprawić, że klient, wypoczęty i w dobrym nastroju, nie będzie spieszył się do opuszczenia biura i z chęcią przejrzy jeszcze jedną ofertę.
Właściciele biur podróży, zwłaszcza tych dopiero wchodzących na rynek, coraz częściej zdają sobie sprawę, że profesjonalny projekt wnętrz to świetny pomysł. Koszt takiej usługi dzięki coraz większej konkurencji w branży nie jest duży, a może przełożyć się na realne zwiększenie dochodów i sprzedaż polecanych wycieczek. Dlaczego więc nie spróbować?

Komentarze są wyłączone.