Morska przygoda, która trwa cały rok

robot
Kurs robotyki – na czym polegają i czy warto brać w nich udział?
31 października 2017
nowoczesne lampy wiszące
Lampy Azzardo – nowy standard jakości i wzornictwa
13 listopada 2017

Morska przygoda, która trwa cały rok

biżuteria

Choć lato mamy już za sobą, to wielu z nas chciałoby zatrzymać wakacyjne wspomnienia – słońce, złota plaża, morska bryza i wiatr w żaglach. Niestety, do kolejnych wakacji pozostał cały rok i nie każdy może sobie pozwolić na tropikalny wyjazd do cieplejszego miejsca. Ale zawsze możemy nosić nasze wspomnienia wakacyjnych wojaży ze sobą, poprawiając sobie humor a przy tym świetnie wyglądając. Wystarczy wpleść do swojego ubioru elementy i dodatki z motywem żeglarskim, tak modnym każdego lata. Jeśli nie chcemy decydować się na total look w marynarskie paski, to idealnym rozwiązaniem jest jakiś drobny element wpleciony w cały ubiór, jak chociażby biżuteria. A jeśli chodzi o biżuterię, to świetnym przykładem na stylowe dodatki w morskim stylu jest Paul Hewitt.

Dla niej

Przeglądając jakikolwiek sklep z biżuterią Paul Hewitt bardzo szybko zauważymy, że styl marynarski jest wiodącym motywem dla tej marki. Od wyboru kolorystyki, jak granaty, czerwień i biel, ale także elegancka czerń, stylowy brąz, kobiece pastele, czy w końcu srebro i złoto, przez materiał i jego formę – łączenie szlachetnych metali z naturalna skórą bądź innym materiałem w charakterystycznym splocie przywodzącym na myśl żeglarskie liny, aż po morskie symbole kotwicy chociażby.

W sklepach w biżuterią Paul Hewitt znajdziemy zarówno propozycje dla niej, jak i dla niego. Niezwykle stylowe i eleganckie bransoletki w nienachalny sposób urozmaicą stylizację i nadadzą jej sklep z biżuterią Paul Hewittwakacyjnego luzu. Paul Hewitt posiada w swojej ofercie bransoletki, kolczyki czy naszyjniki wykonane ze szlachetnego metalu pokrytego srebrem bądź osiemnasto karatowym żółtym lub różowym złotem. Ale marka znana jest przede wszystkim ze swoich zegarków – pięknych, klasycznych i eleganckich, które z ogromną precyzją odmierzają czas do każdej kolejnej morskiej przygody. Z pewnością możemy liczyć na ich szeroką ofertę w każdym sklepie z biżuterią Paul Hewitt.

I dla niego

Każdy dobrze zaopatrzony sklep z biżuterią Paul Hewitt posiadać będzie także ogromną ofertę skierowaną do mężczyzn. Będą to zarówno wspomniane już zegarki, ale także skórzana galanteria (paski) oraz spinki do mankietów. Także w szerokiej propozycji bransolet znajdą się takie, dedykowane dla niego. Wykonane z metalu szlachetnego i wykończone chociażby naturalną skórą w eleganckiej czerni bądź brązie, bransoletki z pewnością przypadną do gustu każdemu stylowemu mężczyźnie. Kto wie, może taki żeglarski dodatek to dobry pomysł na świąteczny prezent. Sprawdź koniecznie ofertę swojego ulubionego sklepu z biżuterią Paul Hewitt.

Komentarze są wyłączone.