Jakie umywalki są dzisiaj w modzie?

totolotek przez Internet
3 propozycje prezentów do 20 zł
12 czerwca 2017
szczupła sylwetka
Kiedy stosować pasy wyszczuplające?
13 czerwca 2017

Jakie umywalki są dzisiaj w modzie?

umywalka

Coraz częściej wymiana starej umywalki na nową pociąga za sobą konieczność zmiany baterii i mebli łazienkowych, z jakich dotychczas korzystaliśmy. Wydawać by się mogło,że nieduża inwestycja staje się z automatu bardziej kosztowna. Jeśli zatem planujemy wymianę umywalki, wcześniej powinniśmy taką decyzję dobrze przemyśleć i wybrać produkt nie tylko modny, ale i przystosowany do charakterystyki naszej łazienki. Dzięki temu nie popadniemy w niepotrzebne koszta, a nasza łazienka pozostanie pomieszczeniem w pełni funkcjonalnym.

Na rynku znajdziemy wiele różnych typów i marek umywalek łazienkowych. Na przykładzie umywalek Ideal Standard możemy omówić ich podstawowe rodzaje. Znając podstawowe typy dostępnych w sprzedaży umywalek, łatwiej będzie nam znaleźć nową umywalkę dobrze dostosowaną do naszych potrzeb, modną i jednocześnie funkcjonalną.

umywalka Ideal StandardPopularne typy umywalek łazienkowych

Najbardziej klasycznym rodzajem umywalki łazienkowej jest umywalka wisząca. Ten rodzaj umywalki mocowany jest do ściany, co pozwala zrezygnować z zakupu szafki pod umywalkę. Umywalki w tej wersji dostępne są w wariancie z otworem na mocowanie baterii umywalkowej lub pozbawione takiego otworu – przystosowane do montażu baterii ściennej. Praktycznie każda wisząca umywalka Ideal Standard może być dodatkowo zabudowana poprzez dostawienie ceramicznego postumentu, który maskuje odpływ lub poprzez instalację szafki bezpośrednio pod umywalką. Drugim podstawowym typem umywalek łazienkowych są umywalki stojące. Te najczęściej sprzedawane są wraz z szafkami łazienkowymi. W ostatnich latach na rynku pojawiły się dwa specyficzne typy takich umywalek. Są to umywalki nablatowe i podblatowe. Przystosowana do montażu na powierzchni blatu owalna lub prostokątna umywalka Ideal Standard to przykład najbardziej modnego i eleganckiego rodzaju umywalek łazienkowych, z jakimi możemy spotkać się we współczesnych łazienkach, w domach i mieszkaniach prywatnych.

Którą umywalkę wybrać do łazienki?

Wybór konkretnego rodzaju umywalki powinien uwzględniać charakterystykę wystroju i wielkość samej łazienki. Jeśli masz niewiele miejsca w łazience, trudno decydować się na montaż umywalki podblatowe wymagającej instalacji dużej szafki z szerokim blatem. W takiej sytuacji wciąż optymalnym wyborem będzie kompaktowa, wisząca lub klasyczna stojąca umywalka Ideal Standard. Gdy dysponujesz bardziej przestronną łazienką, z powodzeniem możesz sięgnąć po najnowsze i najmodniejsze wersje umywalek łazienkowych tej firmy, przystosowane do montażu podblatowego lub w bardziej eleganckiej wersji, do montażu nablatowego.

Komentarze są wyłączone.