Idealny plecak do przedszkola, czyli jaki?

Gmole motocyklowe – czym są i po co je montować?
12 grudnia 2018
Filc kolorowy
Szerokie możliwości aranżatorskie i dekoracyjne wyrobów filcowych
21 grudnia 2018

Idealny plecak do przedszkola, czyli jaki?

Dzieci na trawie

Pierwszy dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla każdego malucha. Warto zatem zadbać, aby był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Pomocne w osiągnięciu tego stanu mogą być przedmioty, z którymi malec jest emocjonalnie związany. Przytulanki, maskotki czy kocyki umilą szkrabowi okres rozłąki. Aby jednak ich zabieranie nie nastręczało trudności, z pomocą przychodzą plecaki. Skip Hop jest jedną z marek specjalizujących się w produkcji efektownych, ale również funkcjonalnych modeli, które swoim atrakcyjnym designem przykują uwagę każdego, nawet niezadowolonego z przebywania w przedszkolu, smyka. W szczególności te z serii Zoo Baby, ukazujące wygląd słodkich i rozkosznych zwierzątek okażą się miłym sprzymierzeńcem podczas codziennych, przedszkolnych wypraw.

Na co zwrócić uwagę?

Dziecko biegnącePlecak Skip Hop jest lekki. I to stanowi o jednej z wielu zalet. Optymalna waga nie pozostaje bez znaczenia. Dziecięcy kręgosłup nieustannie rośnie. Przytłaczając go zbyt dużym ciężarem, nieświadomie wywieramy na niego destruktywny wpływ, którego skutki będą zauważalne w późniejszym wieku. Dlatego tak kluczowym znaczeniem jest lekkość plecaczka, który wypełniony dziecięcymi przedmiotami, nie może przekraczać 10 procent wagi ciała.
Oprócz wagi, istotną sprawą jest wielkość. Plecak Skip Hop jest odpowiednio dopasowany do wzrostu dziecka, zarówno pod kątem posiadanego kształtu, jak i rozmiarów. Anatomiczna budowa z regulowanymi, odpowiednio szerokimi szelkami, stanowi o kolejnym atucie idealnego modelu dla przedszkolaka. Dodatkowym walorem jest obecność specjalnego klipsa, dzięki któremu malec nie jest w stanie zrzucić go z ramion, a także smyczy bezpieczeństwa, co najbardziej doceniają rodzice ruchliwym, niesfornych malców.
Na bezpieczeństwo i satysfakcję użytkowania, duży wpływ wywiera jakość zastosowanych do produkcji materiałów. Nie ma co się oszukiwać, wyłącznie wysokogatunkowe tkaniny są w stanie sprostać dziecięcej kreatywności i wyjątkowej eksploatacji. Plecaki Skip Hop doskonale spełniają te wytyczne, gwarantując trwałość i żywotność.

Wygląd – równie ważny

O ile dla rodziców najważniejszym kryterium będą cechy użyteczno – praktyczne, dla maluchów to estetyka i atrakcyjny wygląd będą determinantą w wyborze idealnego modelu do przedszkola. W tym wypadku plecak Skip Hop dostępny na przykład tutaj: https://www.coocoo.pl/pol_m_spacer-i-podroz_plecaki-Skip-Hop-762.html nie ma sobie równych, albowiem oferuje produkty inspirowane rozkosznymi zwierzątkami, spośród których każde dziecko znajdzie dla siebie najładniejszy wzór. Buźka sowy, biedronki, a może lisa? Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mają w tym zakresie szerokie pole wyboru…

Komentarze są wyłączone.