Gumowe obuwie – czy sprawdzi się poza kaloszami?

Meble w salonie
Jak mądrze urządzić jadalnię?
2 października 2018
Piłkarz
Sklep piłkarski – najlepsze wyposażenie dla fanów
6 listopada 2018

Gumowe obuwie – czy sprawdzi się poza kaloszami?

Kobieta w lesie

Jeśli mówimy czy myślimy o gumowych butach, to przed oczami stają nam zwykle dość toporne kalosze. Jest to zrozumiałe skojarzenie, bo gumowe buty zazwyczaj wydają się nam przede wszystkim praktyczne, a estetyczne… cóż, na szarym końcu. Meliski jednak obalają ten pogląd w świetnym stylu, oferując kobietom rozmaite modele obuwia w piękny wydaniu.

Nie da się ukryć, że gumowe buty mają swoje zalety i wady. Do największych wad jeszcze jakiś czas temu należał wygląd, nawet mimo nowoczesnych kaloszy miejskich, które miały walczyć z nieciekawymi modelami dostępnymi dotychczas na rynku obuwniczym. Do największych zalet zaliczamy oczywiście wodoodporność, która przydaje się w sytuacjach praktycznych w terenie. Gdzie więc jest miejsce na meliski?

Czym są meliski?

Na początek nieco informacji o tym, czym są meliski. Pod tą nazwą kryje się marka obuwia Melissa, stworzona specjalnie z myślą o kobietach, które na co dzień chcą łączyć modny, miejski look z doskonale wykonanym obuwiem oraz jego praktycznymi zaletami. Obuwie to wykonane jest z tworzywa o konsystencji specjalnego, dość twardego żelu. Buty robione są z mieszanki kauczuku oraz plastiku, co sprawia, że mają wszystkie cechy gumy. Co istotne, męczący, nieprzyjemny zapach tego rodzaju obuwia został zwalczony z pomocą aromatu gumy balonowej, który wyróżnia te buty oraz nadaje im lekkiego, kobiecego, niezobowiązującego charakteru.

Na każde warunki

Wśród melisek znajdziemy wiele modeli przygotowanych przede wszystkim z myślą o cieplejszych miesiącach. Będą to zarówno klasyczne baleriny, jak również buty na obcasie czy koturnie, a nawet sandały czy japonki! W ten sposób można dopasować buty do swojej stylizacji oraz określonych potrzeb, którymi się kierujemy. To bardzo istotny aspekt kupowania butów – aby pasowały do zawartości naszej szafy i sprawdzały się w warunkach, w których będziemy je użytkować, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Funkcjonalność w cenie

Zamoczone, przemarznięte stopy w balerinkach czy czółenkach zdarzyły się choć raz chyba każdej kobiecie. Podobnie jak buty zniszczone przez deszczową pogodę, nawet jeśli kupione za sporą sumę. Jeśli chodzi o meliski np. takie jak te: https://elikshoe.pl/pol_m_SZAFKA-Z-BUTAMI_MELISKI-181.html to problem ten nas nie dotyczy. Specjalna konsystencja materiału, z którego to obuwie jest robione, zapobiega tworzeniu się odcisków i odgnieceń na skórze. Buty dobrze przystosowują się do stopy, jeżeli tylko odpowiednio dobierzemy nasz rozmiar. Co więcej, nie ma mowy o przemoczeniu – cholewka nie przepuszcza wody, dlatego nawet przy niespodziewanym deszczu czy padającym cały dzień kapuśniaczku możemy liczyć na wygodę i komfort.

Komentarze są wyłączone.