3 zalety dozowników do mydła w płynie

zimowy trekking w górach
Majtki a sport w zimie
2 stycznia 2018
Drewniane puzzle Janod – dla malucha i starszaka
16 stycznia 2018

3 zalety dozowników do mydła w płynie

dozownik do mydła

Tradycyjne mydło w kostce powoli odchodzi do lamusa. Mydło w płynie zaczyna zdobywać coraz większą popularność, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej. W sklepach mamy do wyboru wiele rodzajów, dostępne są odmiany antybakteryjne, nawilżające, kremowe. Producenci oferują także wiele wariantów zapachów, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Poznaj 3 powody, które przemawiają za tym, że dozownik do mydła w płynie jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kostek.

Ozdobny wygląd dozowników

Standardowe mydelniczki, lepiące się od mydła nie są zbyt gustowne i raczej szpecą naszą łazienkę, zamiast ją zdobić. Dobrym rozwiązaniem jest dozownik do mydła w płynie. Mają różne wzory i kolory, dzięki czemu możemy dobrać idealny model do wystroju naszej łazienki. Wiele sklepów oferuje zestawy w skład których wchodzi dozownik, kubek na szczoteczki do mycia zębów, a także szczotka klozetowa. Takie komplety, wyglądają niezwykle stylowo tworząc spójny wystrój naszej łazienki. Dozowniki używane w miejscach publicznych, także mogą być eleganckim elementem wystroju łazienki.

Wygoda stosowania

dozownik do mydła w płynieLudzie cały czas dążą do upraszczania codziennych czynności. Lubimy wygodne rozwiązania i chętnie korzystamy z ulepszeń, które poprawiają jakość naszego życia. Dzięki dozownikom do mydła w płynie, mycie rąk staje się znacznie przyjemniejsze. Znika problem rozpuszczonego mydła w mydelniczce, mydło nie klei się do rąk. Ten prosty gadżet zapewnia wysoką higienę, która jest szczególnie ważna w miejscach publicznych takich jak zakład pracy, szkoła, szpital czy toalety publiczne. W ofertach sklepów możemy spotkać różne modele, dużą popularnością cieszy się automatyczny, bezdotykowy dozownik do mydła w płynie działający na fotokomórkę. Korzystając z takich rozwiązań, mamy pewność, że jest to higieniczny sposób mycia rąk, ponieważ na kostce nie gromadzą się zarazki pozostawione przez innych użytkowników.

Jest delikatne dla skóry

Mydło w płynie ma delikatny skład, zawiera składniki zmiękczające i nawilżające skórę. Myjąc ręce kilkanaście razy dziennie, ważnym jest, by środek był łagodny dla naszej skóry i nie powodował podrażnień. Płynny wariant w przeciwieństwie do zwykłego mydła nie powoduje przesuszenia skóry i jej ściągnięcia. Jedną z największych wad tradycyjnego w kostce, jest pozostawianie osadu na skórze, wannie czy brodziku. Powstaje on w wyniku połączenia rozpuszczonego mydła z twardą wodą i jest trudny do usunięcia z czyszczonych powierzchni. Korzystając z dozownika do mydła w płynie jest efektywne, także ze względów ekonomicznych, ponieważ jest bardzo wydajne i wkłady do jego uzupełnienia możemy kupić w każdym sklepie.

 

 

Komentarze są wyłączone.